خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم لونا

خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم لونا (LONA Platinum Laser)

اگر یک جستجوی ساده در فضای مجازی داشته باشید متوجه خواهید شد انواع مختلفی از دستگاه های لیزر موی زائد وجود دارد که کیفیت و عملکرد آنها با یکدیگر بسیار متفاوت است. دستگاه های لیزر با توجه به تکنولوژی استفاده شده در آنها شامل تنوع بسیاری هستند و بر اساس موارد استفاده و کاربری های متنوع به دسته های مختلف تقسیم بندی می شوند.

در حال حاضر دستگاه سه طول موج الکس دایود اندیاگ کامل ترین دستگاه لیزر موجود در بازار است که می تواند برای تمامی 6 حالت تایپ پوستی درمان رفع موهای زائد را با بهترین پاسخگویی انجام دهد و خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم لونا با توجه به نتایج درمانی فوق العاده آن انتخاب بسیار هوشمندانه ای برای پزشکان می باشد.

معرفی دستگاه لیزر پلاتینیوم الکس دایود اندیاگ

دستگاه لیزر پلاتینیوم الکس دایود اندیاگ از بهترین و جدیدترین روش ‌های درمان مؤثر لیزر موهای زائد است. این دستگاه دارای سه طول موج 755 نانومتری با عنوان الکساندرایت، طول موج 808 نانومتری دایود و طول موج 1064 نانومتری اندیاگ می باشد که با توجه به داشتن سه طول موج قابلیت نفوذ قدرتمندی به سه عمق مختلف از سطح پوست را دارد.

نحوه عملکرد این دستگاه ها کاملا هوشمند است به این صورت که بعد از انتخاب رنگ پوست طول موج مناسب را برای درمان بیمار به کار می گیرد و این اطمینان را به شما خواهد داد که هر بیماری با هر نوع تنوع رنگ پوست و مو را درمان خواهد کرد. این دستگاه لیزر برای انواع مو (کرکی تا ضخیم) و انواع رنگدانه‌های پوستی (روشن تا تیره) مناسب است.

روش استفاده از دستگاه لیزر پلاتینیوم الکس دایود اندیاگ

روش استفاده از این دستگاه بسیار ساده و آسان است. فقط کافیست شخص مراجعه کننده روی تخت مطب یا کلینیک دراز بکشد و چشم ‌های خود را با عینک مخصوص لیزر بپوشاند. سپس لایه نازکی از ژل سرد و محافظت کننده در ناحیه مورد نظر روی پوست بیمار مالیده می شود تا حرکت هندپیس بر روی پوست به راحتی انجام شود.

در مرحله بعدی درمان ‌گر باید با حرکات رفت و برگشتی شبیه به حرکت قلم مو روی بوم برای 6 تا 12 بار روی نقطه مورد نظر هندپیس را به حرکت در بیاورد. این دستگاه اشعه لیزر را در هر ثانیه 10 بار و در زمان های بسیار کوتاهی انتشار می دهد و ریشه موهای زائد را آرام و آهسته گرم می ‌کند.

مراجعه کننده ممکن است در این لحظه کمی احساس گرما روی پوست خود تجربه کند، اما ژل قرار گرفته بر روی محل مورد نظر هرگونه نگرانی در مورد آسیب رسیدن به سطح پوست را برطرف می کند. با این حال ممکن است پوست فرد مقداری به رنگ قرمز متمایل شود که پس از گذشت چند ساعت برطرف می شود.

مزایای دستگاه لیزر الکس دایود اندیاگ پلاتینیوم

یکی از بزرگ‌ ترین مزایای این دستگاه لیزر دارا بودن سه طول موج الکس، دایود و ان دیگ برای رفع موهای زائد است که می تواند به چندین لایه از پوست برسد. این قابلیت به بیمار اطمینان را می‌ دهد که با هر نوع پوست و مویی موهای زائد بدن آن ها درمان خواهد شد. بنابراین به جرأت می توان گفت با خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم فرایند لیزر موهای زائد تمامی ۶ حالت پوستی با بهترین نتایج انجام خواهد شد.

دستگاه های لیزر سه طول موج دارای طول عمر بیشتری نسبت به دیگر انواع دستگاه های لیزر بوده و هزینه تعمیرات و نگهداری آن ها نیز نسبت به سایر مدل ها کمتر است.

از دیگر مزایای دستگاه لیزر Alex Diode ND:Yag این است که هزینه خرید این نوع دستگاه و هزینه های ایجاد شده جهت رفع موهای زائد برای مراجعه کننده به مراتب کمتر از دیگر انواع دستگاه های لیزر می باشد.

این دستگاه دارای سیستم خنک ‌کننده قدرتمند و بسیار قوی است که با خنک سازی سطحی و پر قدرت، پروسه درمان را برای بیمار راحت و بدون درد انجام می دهد.

لیزر با این نوع دستگاه اثربخشی صد در صدی را برای بیماران به ارمغان می آرود. سرعت درمان آن بسیار بالاست و زمان کمتری را برای لیزر موهای زائد کل بدن به نسبت سایر دستگاهها صرف می کند.

این دستگاه دارای سه طول موج همزمان در یک اپلیکاتور است و تکنولوژی آن به گونه ایست که برای هر فصل از سال حتی فصل تابستان مناسب است. فاقد نقاهت است و مراجعین می توانند فورأ به فعالیت های روزمره بازگردند.

از دیگر مزایای لیزر با دستگاه پلاتینیوم ایمنی بالای آن است و پزشک با خیال راحت می تواند تمامی نقاط بدن بیمار را بدون خطر سوختگی و درد بر روی پوست لیزر کند.

 

مزایای دستگاه لیزر پلاتینیوم

قدرت سه طول موج در دستگاه لیزر پلاتینیوم

دستگاه لیزر پلاتینیوم لونا محصول شرکت ماهور طب یک دستگاه لیزر فوق العاده عالی برای از بین بردن موهای زائد مراجعین می باشد که برای ایجاد بهترین نتایج در همه تایپ های پوستی تولید شده است. این دستگاه به دلیل داشتن طول موج های متفاوت باعث دستیابی به کل فولیکول مو می شود و به همین علت موجب کمتر شدن تعداد جلسات درمانی و رضایتمندی مراجعه کننده خواهد شد.

بکارگیری لیزربار قدرتمند آلمانی در این دستگاه موجب شده تا طیف وسیعی از مراجعین با این دستگاه درمان شوند که می تواند برای پزشکان نوید نتایج بسیار خوبی باشد.

در این دستگاه از پیشرفته ترین و با کیفیت ترین قطعات استفاده شده است و کولینگ بسیار قوی و قدرتمندی دارد که موجب حس رضایتمندی بیماران و به حداقل رسیدن احتمال عوارض جانبی می شود.

هندپیس دستگاه لیزر الکس دایود اندیاگ لونا با تکنولوژی منحصر به فردی که دارد سه نوع طول موج پر قدرت را به وسیله لیزر بارها تولید می کند که اثر بخشی این دستگاه را نسبت به سایر دستگاه ها چندین برابر می کند.

به منظور جلوگیری از سوختگی و درد هنگام فرایند لیزر در این دستگاه از سیستم خنک کننده ویژه برای سرد کردن پوست استفاده می شود که این عمل از آسیب دیدن پوست در نواحی تحت درمان جلوگیری می کند. بنابراین با خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم لونا می توانید درمانی ایمن و بدون درد را برای مراجعه کنندگان خود فراهم نمایید.

تفاوت بین دستگاه الکس تک طول موج با دستگاه لیزر الکس دایود اندیاگ

تاثیرپذیری هر دو نوع لیزر بر روی بیمار به لحاظ بالینی یکسان است و هیچگونه تفاوتی با هم ندارند. به این صورت که اگر هر دو منبع تابش درون یک جعبه سیاه قرار گیرد و بعد از تابش هر دو اندازه گیری و مقایسه شود مشخص خواهد شد که این دو لیزر هیچ تفاوتی به لحاظ بالینی با یکدیگر نخواهند داشت.

اما کاملا واضح است که این دو لیزر به لحاظ ساخت، فنی، تعمیر و نگهداری، هزینه ها و … با یکدیگر بسیار متفاوت هستند. اولین مورد تفاوت آن ها با هم سیستم ساخت دستگاه هاست که کاملا با یکدیگر فرق می کند. برای ساخت دستگاه های لیزر الکس تک طول موج به علت وجود تکنولوژی متفاوت هزینه بسیار بیشتری صرف می شود و همین مسئله موجب شده اختلاف قیمت بیشتری نسبت به لیزر الکس دایود اندیگ به لحاظ خرید داشته باشند، همچنین خدمات تعمیر و نگهداری و قطعات مصرفی بسیار گرانتری نسبت به دستگاه های الکس دایود اندیاگ دارند.

تفاوت دیگری که این دستگاه ها با هم دارند قطعه مصرفی آن هاست. به این صورت که قطعه مصرفی مانند لامپ در دستگاه لیزر الکس معمولی به طور میانگین بین 1.5 تا 3 میلیون شات می زند در صورتی که دستگاه الکس دایود اندیاگ با لیزربار کار می کند که در پایین ترین حالت 20 میلیون شات می زند. سایر قطعات مصرفی در دستگاه های الکس تک طول موج از جمله لنزها، هدلیزر، فایبر، پروتکتیو ویندو و آینه ها هستند که هزینه های بسیار بالایی را شامل می شوند.

مورد دیگری که موجب تفاوت این دو نوع دستگاه شده این است که مصرف برق دستگاه لیزر الکس تک طول موج تقریبا شش برابر دستگاه الکس دایود اندیگ است.

تفاوت بعدی سیستم کولینگ این دستگاه هاست. کولینگ لیزر الکس تک طول موج باد سرد است که توسط گاز خنک ایجاد می شود و خنک کنندگی نسبتا خوبی دارد، اما سیستم کولینگ دستگاه الکس دایود اندیاگ توسط گردش آب و در برخی دستگاه های سه طول موج پیشرفته تر مانند لونا لیزر سیستم چیلری می باشد که به مراتب خنک کنندگی بسیار بهتر و بالاتری نسبت به الکس تک طول موج دارند.

مقایسه دستگاه لیزر دایود با دستگاه لیزر الکس دایود ان دیاگ

دستگاه الکس دایود ان دیاگ شامل سه طول موج است که توانایی نفوذ به سه عمق مختلف از سطح پوست را داراست و اثرگذاری آن بر انواع موهای زائد از کرکی تا ضخیم می باشد.

در مقابل دستگاه لیزر دایود شامل تک طول موج 808 نانومتری است که توانایی نفوذ به یک عمق از سطح پوست را دارد. بنابراین اثرگذاری این دستگاه فقط بر موهای زائد ضخیم است.

لیزر الکس دایود ان دی یاگ برای انواع پوست روشن تا تیره مناسب است و هیچ‌ گونه عوارضی از جمله سوختگی، لک و … را برای بیماران ندارد، اما لیزر دایود فقط برای پوست های سبزه تا تیره مناسب است و در برخی افراد دارای پوست روشن، عوارضی مانند التهاب، لک، آکنه و … را ایجاد می ‌کند.

برتری های دستگاه لیزر پلاتینیوم سه طول موج نسبت به سایر دستگاه های لیزر

در زیر به معرفی برخی از برتری های لیزر سه طول موج پلاتینیوم نسبت به سایر دستگاه های لیزر در رفع موهای زائد می پردازیم.

♦ اثربخشی فوق العاده

بکارگیری سه طول موج الکساندرایت، دایود و اندیگ مناسب برای تمامی طیف های پوستی:

  • طول موج الکساندرایت 755 نانومتری با اثربخشی فوق العاده برای رفع موهای رنگی و نازک، مانند موهای نازک بالای لب
  • طول موج کلاسیک دایود 808 نانومتری دارای نفوذ عمیق، قدرت و میزان تکرار بالا. این طول موج دارای ویژگی جذب توسط ملانین متوسط ​​است و برای پوست های تیره کاملا ایمن می باشد.
  • طول موج اندیگ 1064 نانومتر مناسب برای پوست های بسیار تیره تایپ 4 و 5 و 6

 

تفاوت رنگ های پوست

♦ طول عمر بالا و ایمن

بکارگیری لیزربارهای قدرتمند و با کیفیت بالا در این نوع از دستگاه ها به جهت اطمینان و افزایش عملکرد کاری و قابل استفاده در پیک شلوغی کار مطب ها و کلینیک ها

♦ درمان بدون درد

استفاده از سیستم خنک کنندگی فوق العاده قدرتمند برای از بین بردن درد در طول درمان لیزر و القای احساسی در حد ماساژ در طول درمان

♦ نرم افزار هوشمند و کاربری آسان

دارای نرم افزار هوشمند به همراه منوی کاربری بسیار آسان برای اپراتوری حرفه ای

♦ امکانات

  • قابلیت تنظیم طول موج های الکساندرایت، دایود و اندیاگ توسط تنظیم بردها
  • قابلیت ارائه سه طول موج همزمان در سر هندپیس

♦ سرعت بالا و صرفه جویی در زمان

جلسات درمان با سرعتی فوق العاده بالا حتی برای نواحی وسیع بدن مانند پاها یا کمر

ویژگی های دستگاه لیزر پلاتینیوم الکس دایود اندیاگ لونا

دستگاه لونا لیزر بهترین دستگاه لیزر دارای سه طول موج متفاوت الکس، دایود و اندیگ با اثربخشی بالاست که قابلیت تنظیم برای 6 نوع تایپ پوستی (سفید، سبزه و تیره) را دارد.

بدون شک لیزر بار دستگاههای لیزر یکی از مهمترین قطعات استفاده شده در این دستگاهها می باشد. لیزر بار دستگاه پلاتینیوم سه طول موج لونا ساخت شرکت معتبر و معروف دیلاس آلمان است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و توانایی 50 میلیون شات را دارد که این میزان در مقایسه با سایر دستگاه های لیزر موی زائد رقم و توانایی بسیار بالایی است. همچنین برد این دستگاه نیز از تکنولوژی زیمنس آلمان می باشد.

یکی از ویژگی هایی که دستگاه لیزر سه طول موج لونا دارد توانایی یک الی 15 شات در ثانیه می باشد که باعث می شود اپراتور با سرعت دلخواه هندپیس را بر روی پوست بیمار حرکت داده و به آسانی بر روی تمامی قسمت های بدن لیزر را انجام بدهد.

از دیگر قابلیت های لونا لیزر توان خروجی دستگاه است که 1600 وات می باشد و در مقایسه با مدل های مشابه از توان خروجی بسیار بالایی برخوردار است.

این دستگاه مجهز به یک سیستم خنک کنندگی فوق العاده قوی است که موجب می شود دمای سر هندپیس حین کار به شدت کاهش پیدا کند به صورتی که در هنگام درمان بیمار هیچگونه درد و سوزشی را احساس نمی کند.

دستگاه لونا مجهز به دو برد مجزاست و قابلیت کارکردن همزمان دو برد و تولید سه طول موج ترکیبی را دارد. علاوه بر آن قابلیت کارکردن هریک از بردها به صورت جداگانه نیز وجود دارد، به گونه ای که یک برد مختص به طول موج های الکساندرایت و اندیاگ و یک برد مختص به طول موج های دایود و اندیاگ می‌ باشد. بنابراین اپراتور دستگاه به آسانی می ‌تواند با سوئیچ کردن روی یک برد با تک طول موج الکساندرایت یا تک طول موج دایود نیز عمل لیزر موهای زائد را برای بیمار انجام دهد.

خوشبختانه دستگاه لیزر لونا توانسته عملکرد عالی و مورد توجهی را با توجه به تنوع رنگ پوست و مو در تمامی نقاط ایران داشته باشد.

 

دستگاه دایود الکس لونا لیزر

قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم الکس دایود اندیاگ

خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم الکس دایود اندیاگ با توجه به نتایج درمانی فوق العاده، هزینه های جانبی کم و همچنین قیمت مناسب آن انتخاب فوق العاده هوشمندانه ای برای تجهیز مراکز زیبایی، کلینیک ها و مطب ها در زمینه لیزر موهای زائد می باشد.

شرکت های فراوانی در حوزه تجهیزات پزشکی و زیبایی وجود دارند و محصولات متنوعی در زمینه لیزر و زیبایی ارائه می دهند. شرکت ماهور طب از جمله شرکت های معتبر دارای مجوز رسمی است که بیش از 13 سال است در زمینه تولید و واردات دستگاه های لیزر و زیبایی فعالیت می کند. دستگاه لیزر الکس دایود اندیاگ لونا دارای تکنولوژی پیشرفته محصول شرکت ماهور طب است که برای رفع دائمی موهای زائد تولید و روانه بازار شده است. این دستگاه لیزر فرایند درمان موثر، سریع و بدون دردی را برای مراجعین فراهم می کند.

ماهور طب مفتخر است که در دستگاه لونا لیزر با ارائه پلت فرم دارای نسخه های مشابه محدود جهانی یعنی تکنولوژی سه طول موج الکس دایود اندیاگ گامی فراتر از تکنولوژی های مطرح و بروز در عرصه تجهیزات لیزر و زیبایی برداشته است. دستگاه لونا ترکیبی از لیزرهای الکس، دایود و ان دیاگ در یک هندپیس است که نوآوری در عرصه رفع موهای زائد محسوب می شود.

برای خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم لونا و اطلاع از قیمت آن می توانید با مشاوران ماهور طب تماس حاصل فرمایید.

مشاور ماهور طب : 09132042648

لینک های مرتبط :

دستگاه لیزر موی زائد لونا پلاس

معرفی دستگاه لیزر الکساندرایت ترکیبی

معرفی دستگاه لیزر دایود

معرفی دستگاه لیزر تیتانیوم

معرفی دستگاه لیزر لونا

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

فهرست