دستگاه لیزر دایود لونا

معرفی دستگاه لیزر دایود لونا (LONA LASER)

امروزه با تولید و ساخت دستگاه لیزر موهای زائد مثل دستگاه لیزر دایود دغدغه اصلاح موهای زائد صورت و بدن تا حد زیادی آسان شده و استفاده از لیزر برای کاهش و حذف موهای زائد در سراسر دنیا بسیار گسترده شده است. در حال حاضر یکی از محبوب ترین و بهترین دستگاه لیزر موهای زائد، دستگاه دایود می باشد.

دستگاه رفع موهای زائد دایود از جدیدترین تکنولوژی های روز برای حذف موهای بدن استفاده می کند. با استفاده از این دستگاه به راحتی می ‌توان لیزر موهای زائد را بدون کوچکترین عوارض یا درد خاصی انجام داد.

مشخصات دستگاه لیزر دایود

دستگاه رفع موهای زائد دایود از طول موج تقریبی 810 نانومتر استفاده می ‌کند. این میزان طول موج باعث شده تا لیزر Diode بتواند نفوذ بیشتری در عمق پوست داشته باشد و به همین علت است که این دستگاه قابلیت حذف موهای زائد افراد با پوست ‌های تیره را نیز دارد.

یکی از ویژگی ‌های اصلی دستگاه رفع موی زائد دایود کاهش ضخامت موهای زائد و نابودی کامل فولیکول است. لیزر Diode می‌تواند با کاهش ضخامت و تغییر رنگ مو موجب شود که موهای زائد دیگر مورد توجه قرار نگیرند. البته ناگفته نماند که انجام جلسات متعدد لیزر با این دستگاه شانس از بین بردن فولیکول‌ های موهای زائد را به طرز چشم گیری افزایش می دهد.

عملکرد دستگاه لیزر موهای زائد دایود

دستگاه دایود پلاتینیوم می‌ تواند موهای زائد روی پوست های تیره و روشن را برطرف کند و برای لیزر تمامی نقاط بدن بدون تقریبا هیچ محدودیتی قابل استفاده است. تنها محدودیتی که برای استفاده از دستگاه رفع موهای زائد دایود وجود دارد اطراف چشم، داخل گوش و بینی است.

پالس و انرژی دستگاه لیزر موهای زائد Diode مستقیماً به فولیکول‌ موی زائد اعمال می ‌شود و در مقایسه با سایر دستگاه ها به پوست اطراف فولیکول کمترین آسیب را می رساند. پس از تمام شدن جلسات لیزر با این دستگاه غالبا منجر به حذف دائمی 80 الی 90 درصد موهای زائد می شود و مابقی موهای زائد نیز در پایان درمان  به صورت کرکی و بی رنگ خواهد ماند.

دستگاه دایود بهترین دستگاه لیزر برای پوست سبزه

به دلیل وجود میزان زیاد ملانین در افراد با پوست سبزه، بهترین دستگاه لیزر برای این تیپ های پوستی لیزر Diode می باشد چرا که دستگاه دایود با طول موجی بین ۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر قدرت نفوذ بالایی در پوست دارد و کمتر جذب رنگ دانه های لایه اپیدرم افرادی که پوست تیره تری دارند می شود. دستگاه Diode به طور مستقیم رنگدانه های موجود در ریشه مو را بمب باران می کند و آن را از بین می برد. در نتیجه استفاده از این دستگاه سوختگی کمتر و کارایی بسیار بهتری را برای افراد با پوست سبزه فراهم می آورد.

 

دستگاه لیزر موی زائد دایود لونا

مزایای دستگاه لیزر دایود

دستگاه رفع موی زائد دایود روشی دائمی برای رفع موهای زائد است و در پایان درمان برای تثبیت اثرگذاری لیزر کافیست هر 6 ماه لیزر تمدید شود. عمق نفوذپذیری این دستگاه نسبت به الکساندرایت و IPL بالاتر است. همچنین به دلیل تنظیمات طول پالس و انرژی دستگاه Diode، می تواند بازدهی مناسبی برای پوست های تیره داشته باشد.

در ادامه سایر مزایای دستگاه های دایود بیان شده است:

طول موج و انرژی بالای لیزر دایود:

دستگاه رفع موی زائد دایود طول موج و انرژی بالایی دارد و در درمان موهای زائد نتایج قابل توجهی را ارائه می دهد و همین مساله مهم ترین عامل برای پزشکانی است که قصد خرید دستگاه لیزر موهای زائد را دارند. این طول موج بالا باعث نفوذ بیشتر اشعه لیزر در لایه درم پوست می شود و درصد بیشتری از انرژی گرمایی لیزر به فولیکول می رسد. به طور قطع و یقین می توان گفت قدرت لیزر با انرژی بالا می تواند موهای زائد را به طور قابل ملاحظه ای از بین ببرد.

عملکرد سریع، سرعت شات بالا و کاهش تعداد جلسات درمان:

دستگاه حذف موی زائد دایود سرعت شات بسیار بالایی دارد که همین امر موجب می شود به سرعت موهای زائد را از بین ببرد. همچنین هر پرتو نوری لیزر دستگاه Diode صدها فولیکول موی زائد را مورد هدف قرار می دهد و سطح زیادی از موهای زائد را به طور همزمان از بین می برد و در نهایت منجر به صرفه جویی زیادی در زمان انجام لیزر بر روی بدن بیمار می شود و تعداد جلسات مورد نیاز برای تکمیل درمان نیز کاهش می ‌یابد.

مجهز به خنک کنندگی با قدرت بالا و درمان بدون درد:

به طور کلی سیستم خنک کننده و کولینگ به کار رفته در دستگاه های دایود از قدرت بالایی برخوردار است و در کاهش درد لیزر بسیار تاثیرگذار است.

مناسب برای انواع تیپ های پوستی:

دستگاه های لیزر Diode محدوده وسیعی برای تنظیمات طول پالس و انرژی دارند و این طیف گسترده تنظیمات استفاده از این دستگاه را برای پوست های تیره نیز هموار می کند.

 

تفاوت رنگ های پوست

دارای هندپیس قدرتمند با طول عمر طولانی:

این دستگاه دارای هندپیس قدرتمند با طول عمر طولانی است. یکی از بزرگ ترین علل بالا بودن فروش دستگاه لیزر موی زائد دایود همین ویژگی هندپیس دستگاه است که منجر به صرفه اقتصادی برای پزشکان می شود.

نیاز به تعمیرات کمتر:

دستگاه های Diode به دلیل استفاده از تکنولوژی نیمه هادی در آن ها طول عمر بیشتری دارند و مقاومت زیادی را در برابر ضربه و تغییرات از خود نشان می دهند به طبع آن هزینه تعمیرات آن ها نسبت به سایر دستگاه های لیزر کمتر است.

عوارض لیزر با دستگاه دایود

با خرید دستگاه دایود می ‌توانید بدون عوارض خاصی به رفع موهای زائد بیماران خود بپردازید ولی در برخی موارد کم بعد از انجام لیزر خارش و یا کمی التهاب بر روی پوست ایجاد می شود که این عوارض نیز موقتی است و بعد از مدت زمان کمی از بین می رود.

یکی از عوارض لیزر با دستگاه Diode این است که شدت نور در این دستگاه بسیار بالاست و همه افراد حاضر در اتاق باید از عینک مخصوص لیزر استفاده کنند.

به وجود آمدن آکنه و تغییر رنگ پوست نیز از دیگر عوارض لیزر با دستگاه دایود است. لیزر مستقیماً بر روی ملانین تأثیر می گذارد و همین امر گاهی اوقات منجر به تغییر موقت در رنگ پوست می شود.

در برخی موارد پس از لیزر حالت پوسته پوسته شدن مشاهده می شود یا زخم های بسیار خفیفی روی پوست تشکیل می شود که این عوارض نیز موقتی است و معمولا ۲۴ ساعت بعد از بین می رود.

بعضی از پوست ‌های حساس پس از لیزر با این دستگاه ممکن است دچار التهاب پوستی شوند که این التهاب نیز بعد از چند ساعت از بین خواهد رفت. همچنین ممکن است در برخی از افراد پس از لیزر خارش‌های شدیدی در سطح پوست ایجاد شود که این اثر هم دائمی نیست و بعد از چند ساعت برطرف می شود.

اگر توصیه های پس از درمان لیزر مثل قرار نگرفتن در معرض آفتاب بدون ضد آفتاب قوی رعایت نشود امکان دارد بیمار در ناحیه درمان لیزر دچار لکه های تیره یا تغییر رنگ پوست شود.

دستگاه لیزر موهای زائد دایود لونا

دستگاه رفع موهای زائد دایود دستگاهی است که فرایند از بین بردن موهای زائد را با استفاده از پالس لیزر نوری انجام می ‌دهد و منجر به از بین بردن فولیکول مو و عدم رشد مجدد موهای زائد می ‌شود. دستگاه های لیزر مختلفی برای از بین بردن موهای زائد بدن وجود دارد که بهترین نوع آن دستگاه لیزر لونا می‌ باشد.

 

دستگاه دایود الکس لونا لیزر

قیمت دستگاه دایود لیزر

برندهای مختلفی از دستگاه لیزر موهای زائد Diode در بازار وجود دارد. این دستگاه ها به دلیل تفاوت های گوناگونی که با یکدیگر دارند بر روی قیمت آن ها تاثیرگذار خواهد بود. اینجا به برخی از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت دستگاه های دایود اشاره می کنیم:

توان دستگاه دایود :

یکی از مهم ترین عواملی که بر روی قیمت دستگاه دایود لیزر تاثیرگذار است توان خروجی لیزر بار دستگاه است. در حال حاضر در بازار ایران لیزر بار با توان های مختلفی وجود دارد که دارای سطح مقطع های متفاوتی هستند و قیمت های متفاوتی را شامل می شوند.

کیفیت ساخت دستگاه دایود:

یکی دیگر از عواملی که بر روی قیمت دستگاه های لیزر دایود تاثیر می گذارد کیفیت ساخت دستگاه و قطعات به کار رفته در این دستگاه هاست.

گارانتی دستگاه:

داشتن گارانتی و همچنین مدت زمان گارانتی دستگاه لیزر موهای زائد بر روی قیمت دستگاه نیز تاثیرگذار است. برای مشاوره و اطلاع از جدیدترین قیمت دستگاه های دایود با مشاوران ماهور طب در تماس باشید.

بهترین دستگاه لیزر دایود

همانطور که می دانید خرید دستگاه لیزر موی زائد دایود با کیفیت کار مشکلی است و برای این کار باید فاکتورهای متعددی را در نظر داشته باشید. دستگاه لونا لیزر که بهترین دستگاه لیزر دایود در بازار حال حاضر به شمار می آید با ویژگی های منحصر به فردی که دارد می تواند تمامی دغدغه های شما پزشکان محترم را در خصوص جوابدهی لیزر موهای زائد بیماران برطرف کند.

دارای چیلر داخلی قدرتمند و خنک کننده بسیار قوی:

دستگاه لیزر موی زائد دایود LONA دارای چیلر داخلی بسیار قدرتمند و کولینگ فوق العاده قوی است که می تواند پروسه درمان را برای بیماران کاملا بدون درد انجام دهد. بر اساس همین ویژگی اثرات قرمزی یا سوختگی پس از درمان لیزر بر روی پوست بیمار وجود ندارد  و موجب افزایش رضایتمندی آن ها از درمان خود می شود.

گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش طولانی مدت:

گارانتی معتبر و همچنین خدمات پس از فروش از مهم ترین عواملی است که پزشکان برای خرید دستگاه رفع موی زائد دایود باید به آن توجه کنند. دستگاه لونا لیزر شامل یک سال گارانتی معتبر و همچنین 10 سال خدمات پس از فروش می باشد و پزشکان می توانند هر زمان که دستگاه با خرابی یا عملکرد ضعیف مواجه شد جهت بررسی مشکل و تعمیر یا تعویض قطعات دستگاه با کارشناسان ماهور طب تماس بگیرند.

 

کار با دستگاه دایود لونا

خرید دستگاه لیزر موی زائد دایود

دستگاه لیزر موهای زائد Diode قابلیت بیش از ۱۵ ساعت کار مداوم‌ را دارد و به شما کمک می کند بتوانید زمان فعالیت خود را در مطب یا کلینیک افزایش داده و به مشتریان بیشتری خدمات ارائه دهید. این یک مزیت بسیار مهم در خرید دستگاه لیزر موی زائد دایود به شمار می آید.

مسلمأ هر چه تعداد شات دستگاه لیزر بیشتر باشد برای تعداد بیشتری از بیماران می تواند استفاده شود که همین مسئله عامل بسیار موثر در موفقیت فروش دستگاه لیزر دایود می باشد.

بر اساس ویژگی ها، قابلیت ها و مزایای ذکر شده در مورد دستگاه های Diode اگر به دنبال خرید دستگاه لیزر موی زائد دایود با کیفیت و مرغوب هستید، به شما توصیه می کنیم دستگاه لونا لیزر  را در صدر انتخاب های خود قرار دهید.

شرکت تجهیزات پزشکی ماهور طب دستگاه منحصر به فرد لونا لیزر را با شرایط ویژه و استثنایی به پزشکان عرضه می کند. برای دریافت جدیدترین قیمت خرید دستگاه لیزر موی زائد دایود با مشاورین ماهور طب در تماس باشید.

دستگاه لیزر دایود اقساطی

شرکت ماهور طب برای رفاه حال پزشکان عزیز دستگاه بی نظیر لونا لیزر را با شرایط اقساط بدون بهره به فروش می رساند. برای اطلاع از قیمت و شرایط خرید دستگاه لیزر دایود اقساطی اعم از تخفیفات و نحوه پرداخت اقساط با کارشناسان ماهور طب تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 09132042648

 

لینک های مرتبط :

دستگاه لیزر موی زائد لونا پلاس

معرفی دستگاه لیزر الکساندرایت

معرفی دستگاه لیزر پلاتینیوم

معرفی دستگاه لیزر تیتانیوم

معرفی دستگاه لیزر لونا

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

فهرست